Przejdź do treści

REGULAMIN KORZYSTANIA Z DOMKU | CISZA I WINO

LICZBA OSÓB

Nasz domek jest przygotowany dla maksymalnie 6 osób, w konfiguracji: mała sypialnia: jedno łóżko podwójne, większa sypialnia: dwa osobne łóżka lub jedno podwójne – opcja do wyboru, salon z aneksem kuchennym: jedno łóżko podwójne. Osoba wynajmująca domek musi być pełnoletnia.  

NASZE SPECJALNOŚCI

Zapraszamy do korzystania z owoców i warzyw, które rosną przy domku, jednocześnie prosimy o szanowanie naszego ogrodu. Goście, którzy przyjadą po Was, również będą chcieli skorzystać z tych smakołyków. Szanujemy naturę i jej cykl, nie będziemy zmuszać natury sztucznymi chemikaliami, by rodziła więcej niż może. Dlatego prosimy korzystajcie w trakcie pobytu, ale nie zabierajcie ich ze sobą na drogę.

W okresie jesiennym i zimowym będą czekać na Was 3 słoiczki: dżem, sok i coś wytrawnego, aby dać namiastkę tego, co wiosną i latem u nas rośnie.

W domku przywita Was na stole butelka wina z Winnicy Janowice, którą prosimy się częstować i jest ona wliczona w pobyt w domku. Gdybyście chcieli nabyć więcej win, to możecie skorzystać z winnej półki i rozliczyć się z nami w dniu wyjazdu (cennik win znajdziecie na miejscu). Gdybyście chcieli zrobić większe zakupy i uzupełnić winne piwniczki, to dajcie nam znać, przywieziemy Wam zapasy. 

CENNIK

Ceny wynajmu domku uzależnione są od terminów, dni świątecznych i wakacyjnych. Dokładna cena za pobyt wyświetli się po wybraniu konkretnych terminów [REZERWUJ]. Cena ta dotyczy wynajmu domku dla 2 osób, przy każdej dodatkowej osobie doliczamy opłatę w wysokości 60 zł / osoba. 

MINIMALNY CZAS POBYTU

Minimalny czas pobytu to 2 doby, ale w przypadku wolnych terminów jest możliwość wynajęcia na jedną dobę dopłacając do ceny noclegu 100 zł.  

CZAS TRWANIA DOBY

Dobę zaczynamy o 15:00 w dniu przyjazdu, a kończymy o 11:00 w dniu wyjazdu. Jeżeli planujecie przyjechać o innej godzinie, prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr 604413265 najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem. Nie mieszkamy w pobliżu i przyjeżdżamy specjalnie na umówioną z Wami godzinę, aby przekazać Wam klucze i życzyć miłego pobytu. 

REZERWACJE TERMINU

Potwierdzeniem rezerwacji jest 20% zadatek wpłacony tytułem: imię i nazwisko pobyt od – do (data), na numer konta wysłany po zatwierdzeniu rezerwacji. Pozostałą kwotę prosimy o zapłacę przelewem najpóźniej 7 dni przed przyjazdem. Odwołanie przyjazdu poniżej 7 dni przed terminem wiąże się z bezzwrotną 100% opłatą. Jeżeli jednak uda się oddać ten termin innym gościom, to proponujemy przeniesienie Waszego terminu na inny, abyście mogli skorzystać z opłaconego pobytu. Zawsze staramy się zrobić wszystko, aby to się udało. 

W przypadku anulowania terminu pobytu na 30 dni przed, zwracamy cały wpłacony zadatek. W przypadku anulowania terminu między 29-7 dniami przed pobytem, zadatek nie jest zwracany.  

DZIECI W DOMKU

Zapraszamy na rodzinny pobyt z dziećmi, ale prosimy o szczególną uwagę na schodach, które są dość strome oraz na zewnątrz – w ogrodzie znajduje się staw, który nie jest ogrodzony. Dzieci, które śpią z rodzicami i nie wymagają oddzielnego łóżka mają pobyt bezpłatny.   

ZWIERZĘTA W DOMKU

Zapraszamy do odwiedzin nas ze zwierzakami, ale uprzejmie prosimy o zabranie dla nich legowiska, aby zwierzęta nie spały w łóżkach i nie leżały na sofie (nie przeszkadza nam sierść przy sprzątaniu, ale prosimy o to ze względu na gości – alergików, którzy będą spędzać tam czas po Was). Prosimy też o sprzątanie ich odchodów w ogrodzie – przy garażu znajduje się białe wiaderko, specjalnie na to przeznaczone. Prosimy również nie kąpać zwierzaka pod prysznicem. 

Dodatkowa cena za jednego zwierzaka to 30 zł /doba. 

PRACE W OGRODZIE

Nasz sad i warzywniak wymagają częstych prac pielęgnacyjnych, aby wszystkie produkty, którymi chcemy Was ugościć były odpowiednio zadbane, nawodnione i wyplewione. Dlatego w czasie Waszego pobytu może się zdarzyć, że spotkacie nas w ogrodzie, ale spokojnie – korzystamy tylko z wolnostojącego garażu i nigdy nie wchodzimy do domku, więc nie musicie się nas obawiać.  

GRILLOWANIE

Na miejscu dostępny jest grill (rozpałkę i węgiel znajdziecie w szafce obok zmywarki), z którego możecie korzystać, a jeżeli wolicie pobiesiadować przy ognisku, to jest to również możliwe w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu nad domkiem.  

CISZA NOCNA I NIE TYLKO 

Stworzyliśmy to miejsce w celu wypoczywania w ciszy i mimo tego, że jest na końcu świata, to nie na całkowitym bezludziu. Dbamy o spokój okolicy i naszych sąsiadów, dlatego zapraszamy na pobyt rodzinny i grupy znajomych, ale niestety odmawiamy organizacji u nas wieczorów panieńskich i kawalerskich. 

ZAKAZ PALENIA

W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia, możecie jednak to robić na zewnątrz, przy okazji delektując się pięknymi widokami. Prosimy również o sprzątanie po sobie niedopałków – wiaderko przy garażu. 

SEGREGACJA ŚMIECI

Segregacja śmieci to dla nas bardzo ważna rzecz – w kuchennym koszu znajdziecie 4 pojemniki – na odpady zmieszane, szkło, tworzywa sztuczne i papier oraz odpady bio. Po zapełnieniu koszów w domku prosimy o wyniesienie ich do koszów dostępnych przy garażu.  

KLIMATYZACJA

W domku są 3 klimatyzatory z pilotami, które mają funkcję chłodzenia i grzania, woda podgrzewana jest elektrycznie, a w łazience do grzania służy kaloryfer. Wszystkie sprzęty zasilane są prądem z naszych ekranów fotowoltaicznych, których w trakcie pobytu zimowego prosimy NIE odśnieżać. Są skonstruowane tak, że same ten śnieg roztopią.  

KORZYSTANIE ZE SPRZĘTÓW

Worki na śmieci, tabletki do zmywarki, odkurzacz, szmatki i chemię do sprzątania – w razie gdybyście potrzebowali ich w trakcie pobytu – znajdziecie w szafce obok zmywarki. Prosimy nie myć teflonowych patelni oraz drewnianych łyżek w zmywarce. 

POŚCIELE I RĘCZNIKI

Wszystko to znajdziecie na miejscu, nie musicie więc przywozić swoich. 

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów w trakcie pobytu, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 604413265.